Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

BİMER Şikayet Sorgulama Sayfası 2016

10 Aralık 2015
BİMER Şikayet Sorgulama Sayfası 2016

Bimer Şikayetim Ne Durumda

Merhaba değerli okurlarımız. Şikayetlerinizi en kısa yoldan paylaşmanız için hizmet vermekte olan, BİMER şikayet merkezi şikayetlerinizi direkt Başbakanlığa iletmektedir.

 

BİMER iletişim merkezi şikayeti nasıl yapılıyor bu konuda sizlere kısa bilgiler verecegiz.BİMER’e web sitesi üzerinden başvuru yaparken bazı konulara dikkat etmeniz gerekmektedir.

Şikayetlerinizi 150 telefon numarasını arayarak yapabileceginiz gibi, Mektup veya internet sitesi üzerindende yapabilirsiniz. BİMER Başbakanlık iletişim merkezi hakkında bilmeniz gerekenler işte Detaylar…

İnternetten başvuru yapmak isteyenler E-mail adresi doğrulaması oldugu için E-mail adresini doğru vermeniz çok önemli.

Bununla birlikte kimlik bilgilerinizinde eksiksiz ve doğru verilmesi çok önemli. Başvuru ve şikayetinizin net kısa anlatmanızda çok önemli.

http://www.bimer.gov.tr/Forms/pgMain.aspx

Bir önceki yazımız olan 2016 Memur Sicil Numarası Sorgulama Sayfası başlıklı makalemizde E-Devlet Memur Sicil No Sorgulama, Memur ve Memur Sicil Numarası Sorgulama hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

  1. Sait bilgili dedi ki:

    Ben sait bilgili geçit mahallesi çiçek sokak no 1de ikamet etmekteyim iş ihtiyacım var 3tane öğrenci okutuyorum bana yardımcı olur musunuz

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.