Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Ocak 2018, Pazartesi

BESYO Mezunu Alınacak

17 Temmuz 2015
BESYO Mezunu Alınacak

1000 BESYO Mezunu Alınacak

Gençlik ve Spor Bakanı’ tam 1000 BESYO mezunu işe alınacağını ifade etti . Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Bakanlığı içerisinde görevlendirilmek üzere 1000 BESYO mezunun atanacağını müjdeledi. Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç tamı tamına bin gencin atanmasına ilişkili olarak kadroların maliye bakanlığından çıktığını belirtti .

Bin BESYO mezunu alınacak

Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Maliye Bakanlığının Vücut Kursu ve Spor Yüksekokulu (BESYO) mezunlarının atanması için 1000 kişilik  kadroyu Çalışama Başkanlığına gönderdiklerini belirtti .

Bakanlıktan yapılmış olan açıklamada , Bakanımız Kılıç’ın, bakanlık içerisinde görevlendirilecek BESYO mezunu bin kişilik  kadronun, Maliye Bakanlığından çıktığını izah ettiği belirtildi. Hemen gözler en kısa sürede Gençlik Ve Spor Bakanlığı kadro isteğinin incelenerek duyuru amaçlı start verilmesi. Çalışma bakanlığı aracılığıyla BESYO mezunu görevli alımı ile ilgili duyuru yayınlandığı anda sayfamızdan da sizlerle paylaşıyor olacağız.

Bir önceki yazımız olan Yurtdışı İşçi Alımı Yapan İnşaat Firmaları başlıklı makalemizde 2015 yurtdışı alımları, afganistan İşçi alımı ve eleman alımı yapan İnşaat firmaları hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.