Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Bayramda İstanbulda Ulaşım Ücretleri Nekadar Olacak ?

16 Eylül 2015
Bayramda İstanbulda Ulaşım Ücretleri Nekadar Olacak ?

Bayramda Ulaşım Ücretleri Nekadar Olacak ?

Merhaba degerli okurlarımız Büyükşehir Belediyesi (İBB) bu sene de belediye bünyesinde ait toplu taşıma araçlarının yurttaşlara yarı yarıya indirimli olarak hizmet vereceğini ilan etti. İBB, kentteki toplu taşıma araçlarının Kurban Bayramı süresince %50 indirimle hizmet vermesini kararlaştırdı.

İBB Meclisi, her bayramda olduğu gibi, bayram süresince şehirde toplu taşıma araçlarının yarı yarıya indirimle kullanılabileceği yönünde karar aldı.

Kurban Bayramı süresince % 50 indirimli hizmet vermesi planlanan toplu taşıma araçları, 24-27 Eylül arasında indirimli olacak. Bayram süresince, İETT otobüsleri, metrobüs, metro, tramvay, Taksim-Kabataş füniküleri, Şehir Hatları vapurları, toplu taşımaya entegre özel deniz motorları, İstanbul Otobüs A.Ş. ve Özel Halk Otobüsleri’nde yüzde 50 indirim uygulanacak.

Bir önceki yazımız olan Yurtdışı İşçi Alımı Yapan İnşaat Firmaları başlıklı makalemizde 2015 yurtdışı alımları, afganistan İşçi alımı ve eleman alımı yapan İnşaat firmaları hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.