Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Bayram Süresince Köprü Ve Otoyollar Ücretsiz Olacak

14 Temmuz 2015
Bayram Süresince Köprü Ve Otoyollar Ücretsiz Olacak

Bayram Süresince Köprü Ve Otoyollar Ücretsiz Olacak

2015 yılı Ramazan Bayramında istanbulda kalacaklar ve seyehate gidecekler için müjdeli haber geldi. Ramazan Bayramı süresince köprü ve otoyollar ücretsiz olacak. Ayrıca toplu taşıma araçlarındanda ücret alınmayacak. Bu uygulamaya  en fazla bayram tatilini İstanbul’da geçirecekler sevindi. Bayramın 3. günü olan Pazar gece 24:00’e kadar ücretsiz geçişler devam edecek

Bakanlar Kurulu Kararı’na göre, Otoyol ve bogazlardan 16 Temmuz Perşembe saat 00.00’dan, 20 Temmuz Pazartesi saat 07.00’ye kadar geçişler ücretsiz olacak.

Ramazan Bayramı’nda köprü ve otoyolların ücretsiz kullanılabilmesine imkan tanıyan Bakanlar Kurulu Kararı, Resmi Gazete’de yayımlandı.

Yola çıkacakları sevindiren karara göre, 16 Temmuz Perşembe saat 00.00’dan, 20 Temmuz Pazartesi saat 07.00’ye kadar otoyollar ve boğaz köprülerinden ücretsiz yararlanılabilecek.

Karar kapsamında ayrıca, belediyeler ile bunların kurdukları birlik, müessese ve işletmelerce yürütülen toplu taşıma hizmetleri de 17 Temmuz Cuma saat 00.00’dan başlayarak, 19 Temmuz Pazar gece yarısına kadar ücretsiz olacak. Bazı belediyelerde ise ulaşım hizmet indirimli olacak.

Bir önceki yazımız olan Yurtdışı İşçi Alımı Yapan İnşaat Firmaları başlıklı makalemizde 2015 yurtdışı alımları, afganistan İşçi alımı ve eleman alımı yapan İnşaat firmaları hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Bayram Süresince Köprü Ve Otoyollar Ücretsiz Olacak Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.