Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Banka Sınavları 2016

Banka Sınavları 2016

Banka Sınavları – Banka Personel Alımları 2016

2016 yılında Kamu bankaları başta olmak üzere Tüm bankalar bir bir personel alımı yapacagını duyurmaya başladı. Peki bu personel alımları nezaman olacak, Banka Sınavları Nezaman, Hangi Banka Kaç Personel Alımı yapacak. Haberimizin devamında….

Ziraat Bankası, başta olmak üzere Garanti Bankası, Yapı Kredi, İş bankası,  Akbank, Finansbank gibi büyük bankalar Gişe Personeli, Gişe Asistanı, Zırhlı Araç şöförü, Müfettiş, Servis görevlisi gibi bir çok pozisyonda personel alımları yapacaklar. 2016 yılında Bankaların vermiş oldugu ilk ilanlar şu şekilde…

Ziraat Bankası Personel Alımı 2016

Akbank Personel Alımı ve İş Başvurusu 2016

İş Bankası Personel Alımı ve İş Başvurusu Formu 2016

Garanti Bankası Personel Alımı ve İş Başvurusu Formu 2016

Finansbank Personel Alımı ve İş Başvurusu Formu 2016

Halkbank Lise ve Lisans Mezunu Memur ve Personel Alımı

Yapı Kredi Bankası Eleman Alımı İlanları

Odeabank Sınavsız Personel Alımı

TEB Lise Mezunu Memur Alımı

 Ziraat Bankası Katılım Bankası

 

Bir önceki yazımız olan Sigaraya Alkole Zam Geldi başlıklı makalemizde 2016 yılı zamlar, sigara zam geldi mi ve sigara zamları hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Banka Sınavları 2016 Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.