Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Ocak 2018, Pazartesi

Aynı Anda İki Pasaport Dönemi Başlıyor

5 Temmuz 2015
Aynı Anda İki Pasaport Dönemi Başlıyor

Aynı Anda İki Pasaport Dönemi Başlıyor

 

Çok sık seyehat etmek zorunda kalanlar için çift pasaport dönemi başlıyor Emniyet Genel Müdürlüğü meslekleri nedeniyle sık seyahat edenlere aynı anda iki pasaport alma imkanı sağlayan yeni bir uygulama başlatıyor.

 

Emniyet Genel Müdürlüğü, sık seyehatte bulunan vatandaşların bir ülke için geçerli vizeleri varken, başka bir ülkeye seyahat etmesini olanaklı hale getiren yeni bir uygulama başlatıyor. Bir ülke için vize işlemleri devam ederken, başka bir ülkeye gitme durumlarının oldugunu belgelediği takdirde ikinci bir pasaport daha alabilecek.

 

EGM  tarafından başlatılacak yeni uygulamada, meslekleri gereği çok sıkyurt dışına çıkmak zorunda kalanların mağduriyetlerinin giderilmesi hedefleniyor. Uygulamadan yararlanmak için bir ülkeye vize işlemleri devam ederken başka bir ülkeye gitme durumlarını belgelendirmeleri gerekiyor.

Bir önceki yazımız olan Yurtdışı İşçi Alımı Yapan İnşaat Firmaları başlıklı makalemizde 2015 yurtdışı alımları, afganistan İşçi alımı ve eleman alımı yapan İnşaat firmaları hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Aynı Anda İki Pasaport Dönemi Başlıyor Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.