Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Asgari Ücret Ve İşsizlik Maaşları Ne Kadar Olacak ?

17 Ekim 2015
Asgari Ücret Ve İşsizlik Maaşları Ne Kadar Olacak ?

Asgari Ücret Ve İşsizlik Maaşları Ne Kadar Olacak ?

Merhaba değerli okurlarımız Asgari ücret ne kadar olacak ? Son yapılan açıklamaya göre 1 temmuz 2015 tarihi itibari ile asgari ücret alanlara günlük 1,71 tl zam yapılacagı bilgisi verilmişti. Asgari ücret Temmuz ayında yapılacak artış ile birlikte asgari ücret alanların cebine 51,47 tl zam yapılmış olacak

Asgari ücretin geçim indirimi ile birlikte toplam tutarı 1000.54 tl olacak Bu artışın işverenler maliyeti ise 1560,03 tl olacak.

Bir önceki yazımız olan Evde Çocuk Bakıcılığı Yaparak Para Kazanma başlıklı makalemizde Cüzdan İşi Yaparak Para Kazanın., Eleman Alımları ve Evde Anahtarlık İşi hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Asgari Ücret Ve İşsizlik Maaşları Ne Kadar Olacak ? Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.