Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Ocak 2018, Pazartesi

Asgari Ücret Ne Kadar Olacak ?

Asgari Ücret Ne Kadar Olacak ?

Asgari Ücret Ne Kadar Olacak ?

Merhaba değerli okurlarımız Başbakan Ahmet Davutoğlu seçim öncesi vaatler le açıkladığı bildirge arasında asgari ücrete zam da var. Davutoğlu, asgari ücretin 1.300 lira olacağını açıkladı.

Yapılan açıklamada Asgari ücreti inşallah 1300 TL’ye yükseltiyoruz. Yapılan işin risklerine ve sınıfına göre asgari ücrette farklılaşma sağlayacağız. BES’i yüzde 25 oranında desteklemeye devam edeceğiz.

Kamuda çalışan taşeronları istihdam edeceğiz. Polislerimizin 220 olan ek göstergelerini 3000’e çıkarıyoruz. Askerlerimizle ilgili de bir çalışma yürütülüyor.

Bir önceki yazımız olan Yurtdışı İşçi Alımı Yapan İnşaat Firmaları başlıklı makalemizde 2015 yurtdışı alımları, afganistan İşçi alımı ve eleman alımı yapan İnşaat firmaları hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.