Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Ocak 2018, Pazartesi

Adalet Bakanlığı Arabuluculuk Sınavı Başvurusu 2015

28 Temmuz 2015
Adalet Bakanlığı Arabuluculuk Sınavı Başvurusu 2015

Adalet Bakanlığı Arabuluculuk Sınavı Başvurusu

Adalet Bakanlığı Hukuk fakültesinden mezun olan Türk vatandaşlarına arabulucu olma fırsatı tanıyor

Mahkemelerde arabulucu görevine aday olan bireylerin online müracaat yapmaları gerekmektedir . “2014 Adalet Bakanlığı arabuluculuk yazılı sınavı başvurusu-1¨ 13 Eylül 2014 tarihinde yapılacaktır. Yazılı sınava katılmak isteyen adayların online müracaat yapmaları gerekmektedir .

Adalet Bakanlığı arabuluculuk sınavı ilanının detaylarına ve başvuru formuna ulaşmak için Tıklayınız 

Adalet Bakanlığı arabuluculuk sınavı için başvurular, elektronik ortamda http://mobis.atauni.edu.tr/arabuluculuk/ adresi üzerinden 04-22 Ağustos 2014 tarihleri arasında alınacaktır. 04 Ağustos 2014 Pazartesi bugün başlayan sınav başvuruları 22  Ağustosa dek sürecek.  

Bir önceki yazımız olan Yurtdışı İşçi Alımı Yapan İnşaat Firmaları başlıklı makalemizde 2015 yurtdışı alımları, afganistan İşçi alımı ve eleman alımı yapan İnşaat firmaları hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.