Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Adalet Bakanlığı 2.954 sözleşmeli personel alacak

30 Mart 2016
Adalet Bakanlığı 2.954 sözleşmeli personel alacak

Adalet Bakanlığı 2.954 Personel Alacak

Adalet Bakanlığı 2016 yılının en büyük personel alımı için ilan yayınladı. Toplam alınacak personel sayısını  2.954 olarak veren Adalet Bakanlığı alım yapılacak personelleri sözleşmeli olarak istihdam edecektir. 2014 KPSS puanı esas alınarak alım yapılacak personel alım ilanının detayları şu şekildedir…

Adalet Bakanlığı 2.954 personel alımı yapıyor

Adalet Bakanlığı personel alım ilanı başvuruları 4  – 15 Nisan 2016 tarihleri aralığında Adalet Bakanlığının web sitesi üzerinden başvuru formu, öğrenim belgesi ve KPSS sınav sonuç belgesi ile birlikte ilgili adalet komisyonu başkanlığına veya mahalli Cumhuriyet başsavcılıklarına teslim etmeleri gerekmektedir. Sözlü sınav 13 Haziran 2016 ve devam eden günlerde gerçekleşecek.

Adalet Bakanlığı Ceza Evleri için 2014 KPSS puanı esas alınarak toplam 2954 sözleşmeli personel alımı yapıyor. İşte Adalet Bakanlığı ilanının detayları için tıklatınız..

Bir önceki yazımız olan Türk Hava Yolları Personel Alımı başlıklı makalemizde Bilişim Uzmanı Alımı, THY İş Başvurusu ve THY İş İlanları hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.