Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

717 Devlet Memuru Alım İlanı 2016

21 Aralık 2015
717 Devlet Memuru Alım İlanı 2016

717 Devlet Memuru Alım İlanı 2016

Yeni yıla bir kaç hafta kala Kamu kurumları Memur Alım İlanlarını yayınlamaya başladı. Kamu kurum ve kuruluşlarında Memur olma hayali kuranlar için yeni yıl müjdesi oldu diyebiliriz. Toplamda 4 kurum 717 personel alacağını duyurdu. 2016 yılı Memur Alım ilanlarıda Devlet personel başkanlığı tarafından her gün güncel olarak yayımlanmaktadır.

2016 yılına sayılı günler kala yayımlanan ilanlarda Maliye Bakanlığı başta olmak üzere Harran Üniversitesi Ziraat Katılım Bankası ve Adalet bakanlığı toplamda 717 adet memur alımı yapacagını duyurdu. Kadrolu ve sözleşmeli olarak alınacak personeller için Pozisyona göre bazı şartlar bulunmaktadır.

Açık pozisyonlar ve Memur alımı yapan kurumların detayları altaki linkleri tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Ziraat Katılım Bankası ilanı için TIKLAYINIZ

Adalet Bakanlığı ilanı için TIKLAYINIZ

Maliye Bakanlığı personel Alım ilanı için TIKLAYINIZ

Harran Üniversitesi sözleşmeli Hemşire ilanı için TIKLAYINIZ

 

Bir önceki yazımız olan Banka Personel Alımları 2016 başlıklı makalemizde 2016 Banka Personel Alımları, 2016 Banka Sınavları Nezaman ve Banka Iş Ilanları hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

717 Devlet Memuru Alım İlanı 2016 Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.