Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Ocak 2018, Pazartesi

Devlet Hizmeti Yükümlülüğü Kurası Sonuçları 2015

Devlet Hizmeti Yükümlülüğü Kurası Sonuçları 2015

Devlet Hizmeti Yükümlülüğü Kurası Sonuçları 2015

Sağlık Bakanlığı aracılığıyla 63. Dönem Devlet Hizmeti Yükümlülüğü Kurası sonuçları belirlendi . Sağlık Bakanlığı aracılığıyla noter aracılığıyla 26 Haziran 2015 tarihinde yaptığı 63. Dönem Devlet Hizmet Yükümlülüğü Mazeret ve Genel Kurası sonuçları bu gün belirlendi .

Sağlık Bakanlığı aracılığıyla yapılmış olan açıklamada yayınlanan sonuçlar tebligat yerine geçeceği ve tekrardan bilgilendirme yapılmayacağı duyuruldu .

657 Sayılı Devlet Memurları Kanun’nun 62. maddesine yönelik belirtilen süreler içerisinde atananların ayrılış ve başlayış işlemleri 15 Temmuz 2015 tarihinden bu yana yapılacağı duyuruldu

Bir önceki yazımız olan Yurtdışı İşçi Alımı Yapan İnşaat Firmaları başlıklı makalemizde 2015 yurtdışı alımları, afganistan İşçi alımı ve eleman alımı yapan İnşaat firmaları hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.