Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Ocak 2018, Pazartesi

2017 ‘de Dolar Ne Kadar Olur ?

21 Eylül 2015
2017 ‘de Dolar Ne Kadar Olur ?

 2017 ‘de Dolar Ne Kadar Olur ?

Merhaba değerli okurlarımız Son siyasi belirsizliklerden sonra 3 lirayı geçen  ve nerede ise euro ya yaklaşan dolar için uzmanlar daha da fazla yükselecegi konusunda uyarı yapılıyor. Uzmanlara göre 2017 yılı sonunda dolar euro’yu geride bırakacak yorumunu yapıyorlar.

Goldman Sachs bu hafta sonu verdigi raporda, euronun ABD’de para politikasının normalleşmesi ile birlikte ABD Doları karşısında daha da değer kaybedeceğini savundu.

ABD’de para politikasının normalleşmeye başlamasıyla birlikte euro 1 Dolar seviyesinin altına ineceğini tahmin eden G. Sachs, ABD Doları’nın politika normalleşmesinin etkisi ile yüzde 15, Avrupa’da para politikasının daha da gevşetileceği beklentilerinin de eklenmesiyle 2017 sonuna kadar yüzde 20 değer kazanacağını öngördügü konusunda açıklamalarda bulundu.

Bir önceki yazımız olan Yurtdışı İşçi Alımı Yapan İnşaat Firmaları başlıklı makalemizde 2015 yurtdışı alımları, afganistan İşçi alımı ve eleman alımı yapan İnşaat firmaları hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

2017 ‘de Dolar Ne Kadar Olur ? Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.