Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

2016 MTV ve Kasko Değerleri

2016 MTV ve Kasko Değerleri

2016 MTV ve Kasko Değerleri

Yeni yılın gelişi ile birlikte zamlanan vergiler ‘de netleşti. 2016 yılının ilk zammı Motorlu Taşıtlar Vergisi ne geldi. Peki hangi araçların Motorlu Taşıtlar Vergisi ne ne dakar zam geldi. Dilerseniz Motorlu Taşıtlar Vergi lerine birlikte bakalım.

Enflasyon rakamlarına göre yeniden şekillendirilen MTV ise enflasyon rakamlarına göre zam yapıldı. Alt kısımda verilen listede Motorlu Taşıtlar Vergisi yanı sıra kasgo ücretlerinide görebilirsiniz.

mtv

Bir önceki yazımız olan Yaş Sınırına Takılanlara Erken Emeklilik Geliyor! başlıklı makalemizde Ali Tezel, asgari ücret ve Erken Emeklilik Haberleri hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.