Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

2016 Memur Sicil Numarası Sorgulama Sayfası

7 Aralık 2015
2016 Memur Sicil Numarası Sorgulama Sayfası

Memur Sicil Numarası Sorgulama Sayfası 2016

Merhaba değerli okurlarımız. Memur’lar iş başı yaptıklarında kendilerine verilen numara ile Memur sicil numaraları sorgu işlemiyle öğrenebilirsiniz. Çalışmakta oldugunuz Kurum’da tüm işlemleri size verilmiş olan sicil numarası ile yapmanız gerekmektedir.

Eğer sicil numaranızı bilmiyorsanız. Resmi işlemleri tam olarak yapamassınız. Bu gibi durumlar ile karşılaşmamak için sicil numaranızı bilmeniz gerekmektedir. Sicil numaranızı öğrenmeniz bir dizi kolaylık getirilmiştir. Çok fazla zamanınızı almadan ve Sicil numaranıza direk olarak ulaşmanızı sağlayan bir sistem mevcuttur.

Sicil numaranızı bilmiyorsanız ve öğrenmek istiyorsazın. E-Devlet şifreniz ile Sicil numaranızı öğrenebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan 4 Bin Lira Maaş İle Sözleşmeli Er Alınıyor başlıklı makalemizde asker alımı, kkk er alımıa ve kkk sözleşmeli er alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

2016 Memur Sicil Numarası Sorgulama Sayfası Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.