Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

2016 Emekli Maaşları Tam Listesi

15 Ocak 2016
2016 Emekli Maaşları Tam Listesi

2016 Emekli Maaşları Tam Listesi

Asgari ücret, Kamu çalışanı özel sektör bir çok çalışan 2016 yılının gelişi ile zamlı maaşlarını alacak. Mirek edilen konuların biride SSK ve Bağ-Kur emeklilerinin, zam oranları. Peki Emekli Maaşları Ne Kadar Oldu, Emekli Maaş Zam Oranı Ne Kadar, şimdi merak edilen sorulara yanıt vereceğiz.

Hükümet yeni yılın gelişi ile emklileri unutmadı emekliler için çıkarılan yasa ile birlikte 3.86 oranındaki enflasyon zammının yanı sıra 100 TL lik seyyanen zam’dan da faydalanacak. Bu zamlar emeklilerin ocak ayonda alacakları maaşlara yansıtılacak.

2016 Emekli Maaşları

Emekli maaşları için bir tablo hazırlandı, Sizde emekli maaş oranınızı bu detaylı listeneden görebilirsiniz. Emekli maaşları son aldıkları zamlarla birlikte 128 TL ile 238 TL arasında bir artış sağlanmış oldu.

İşte Detaylı Liste

emekli-maas

 

Bir önceki yazımız olan 2016 KPSS Sınavı Ne Zaman başlıklı makalemizde 2016 da hangi kpss sınavları yapılacak, kpss sınav tarihi ne zaman ve kpss sınav tarihleri hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.