Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Ocak 2018, Pazartesi

2015 Sendika Üye Sayıları Açıklandı

8 Temmuz 2015
2015 Sendika Üye Sayıları Açıklandı

2015 Sendika Üye Sayıları Açıklandı

Merhaba Sayın Okurlarımız 8 Temmuz 2015 Tarihli Resmi Gazete de Kamu Görevlileri Sendikaları ve Toplu Sözleşme Kanunu Gereğince Kamu Görevlileri Sendikaları ile Konfederasyonların Üye Sayılarına İlişkin 2015 Temmuz İstatistikleri Hakkında Tebliğ yayınlandı.

Memur-Sen yeniden  yetkili Konfederasyon olmaya devam edecek. Ayrıca Memur-Sen ‘e bağlı sendikalar yetkili sendika oldu. Memur-Sen Konfederasyonu toplam üye sayısı 836.505, Türkiye Kamu-Sen Konfederasyonu toplam üye sayısı 445.729, KESK Konfederasyonu toplam üye sayısı 236.203 oldu.

basliksiz-2-003

Bir önceki yazımız olan Yurtdışı İşçi Alımı Yapan İnşaat Firmaları başlıklı makalemizde 2015 yurtdışı alımları, afganistan İşçi alımı ve eleman alımı yapan İnşaat firmaları hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.