Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

2015 OKULLAR NE ZAMAN AÇILACAK

2015 OKULLAR NE ZAMAN AÇILACAK

2015 OKULLAR NE ZAMAN AÇILACAK ?

Okulların tatil olmasına ragmen merak edilen konularda biriside okulların ne zaman açılacagı, Ögrencilerin yanı sıra ögrenci velileride okulların ne zaman açılacagını merak ediyorlar.

İskurr.gen.tr olarak okulların nezaman açılacak sorusunun cevabını aşagıdaki makalemizde bulabilirsiniz.

2015-2016 eğitim ve öğretim yılı  Ana okulları, ilkokul birinci sınıf, ortaokul ve imam hatip lerin 5. sınıflarındaki öğrencilerin eğitim ve öğretim programı 7-11 Eylül 2015 tarihleri arasında yapılacaktır

Okulların ilk dönemi  14 Eylül 2015 Pazartesi günü başlayacaktır ve 22 Ocak 2016 Cuma günü sona erecektir. Yarı yıl tatili ise  25 Ocak-5 Şubat 2016’da yapılacak. İkinci dönem ise 8 Şubat 2016 Pazartesi günü başlayacak ve 10 Haziran 2016 Cuma günü sona erecektir.

İlkokul ve ortaokula başlayacak öğrencilerin e-kayıtları tamamlandı Milli Eğitim Bakanlığınca (MEB), 2015-2016 eğitim öğretim yılı için resmi ilkokulların birinci sınıflarına ve bütün ortaokulların beşinci sınıflarına öğrenci kayıtları, e-okul üzerinden yapılmıştı.

 

Bir önceki yazımız olan Yurtdışı İşçi Alımı Yapan İnşaat Firmaları başlıklı makalemizde 2015 yurtdışı alımları, afganistan İşçi alımı ve eleman alımı yapan İnşaat firmaları hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

2015 OKULLAR NE ZAMAN AÇILACAK Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.