Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

2015 Öğretmen Eş Durumu Ataması Şartları

11 Ağustos 2015
2015 Öğretmen Eş Durumu Ataması Şartları

Öğretmen Eş Durumu Ataması Şartları 2015

Öğretmenlerin atama durumu tayinleri 11 Ağustos 2015 te başlayacak. MEB tarafından yapılan duyuruda kontenjanlar ve öğretmen ihtiyacı olan okullar için branş belirlenip, öğretmenlere sunulacak. 25ile 28 Ağustos 2015 te atamalar yapılacak. Bu yüzden 11 Ağustos 2015 tarihine kadar ilgili mevzuat düzenlemenin Resmi Gazetede yayımlanarak yürürlüğe geçmesi bekleniyor.

Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı “eşler ayrı kalmasın” diye talimat verince eş durumu atamaları için start verildi. Başvurular 11 Ağustos Salı bugün itibarı ile başladı. Daha önceki uygulamalarda eş durumu atamasında 3 yıl kesintisiz sigorta şartı aranırken, bu yıl süre1 yıla indirildi. Stajyer öğretmenler de eş durumu tayini için başvuruda bulunabilecekler.

2015 MEB ÖZÜR GRUBU ATAMASI BAŞVURU KILAVUZU SAYFASI İÇİN TIKLAYINIZ

Bir önceki yazımız olan Yurtdışı İşçi Alımı Yapan İnşaat Firmaları başlıklı makalemizde 2015 yurtdışı alımları, afganistan İşçi alımı ve eleman alımı yapan İnşaat firmaları hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.