Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Ocak 2018, Pazartesi

2015 ÖABT Coğrafya Sınav Sonuçları – Tıkla Öğren

18 Eylül 2015
2015 ÖABT Coğrafya Sınav Sonuçları – Tıkla Öğren

2015 ÖABT Coğrafya Sınav Sonuçları

Merhaba değerli okurlarımız Öğretmenlik Alan Bilgisi Testi ( ÖABT ) Coğrafya sınavının sorularının bazılarını iptal edilmesi ile yeniden hesaplanan sonuçlar bu sabah belirlendi . ÖSYM bu sabah yayınlanan ilan ile Coğrafya testi sınav neticelerini adayların erişimine açtığını ilan etti . Imtihana katılan adaylar aşağıdaki bağlantıdan TC kimlik numaraları ile sınav neticelerine ulaşabilir .

2015-KPSS Öğretmenlik Alan Bilgisi (ÖABT) Coğrafya Öğretmenliği Alanı Sınav sonuçları açıklandı.

ÖABT Coğrafya sınav sonuçları açıklandı

DUYURU

(18 Eylül 2015)

2015-KPSS Öğretmenlik Alan Bilgisi (ÖABT) Coğrafya Öğretmenliği Alanı Sınav Sonuçlarının Açıklanması

SONUÇLAR İÇİN TIKLAYINIZ

 

Bir önceki yazımız olan Yurtdışı İşçi Alımı Yapan İnşaat Firmaları başlıklı makalemizde 2015 yurtdışı alımları, afganistan İşçi alımı ve eleman alımı yapan İnşaat firmaları hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.