Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Ocak 2018, Pazartesi

2015 KYK Yurt Başvuruları Açıklandı

2015 KYK Yurt Başvuruları Açıklandı

2015 KYK Yurt Başvuruları Açıklandı 

Merhaba değerli ziyaretçilerimiz Kredi ve Yurtlar Kurumu bu senede çok sayıda başvuru alan kurum oldu. Kurum müracat yapanların değerlendirme işlemlerini tamamlayarak Kredi ve Yurtlar Kurumu sonuçlarını açıkladı. Öğrenciler ‘kyk.gsb.gov.tr’ adresinden başvuru sonuçlarını öğrenebilir. Bu yıl yurtlara internetten kayıt kolaylığı getirildi. İsteyenler https://www.turkiye.gov.tr adresinden e-kayıt yapılabilecek.

Yurtlara kabul edilen öğrenciler yeni sistemle internetten kaydolabilecek. YURTKUR’a bağlı yurtlara yerleşmeye hak kazanan öğrenciler 4-11 Eylül tarihleri arasında e-devlet https://www.turkiye.gov.tr üzerinden kayıt yapabilecek. Ancak yine de isteyen öğrenciler kazandıkları yurda görmek için gitmek isterlerse, şahsen de kayıt olabilecekler. Öğrencilerin isteğine bağlı olan E-kayıt yaptıran öğrencelerin, yurtlara giderek tekrar kayıt yaptırmasına gerek kalmayacak

Bir önceki yazımız olan Yurtdışı İşçi Alımı Yapan İnşaat Firmaları başlıklı makalemizde 2015 yurtdışı alımları, afganistan İşçi alımı ve eleman alımı yapan İnşaat firmaları hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

2015 KYK Yurt Başvuruları Açıklandı Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.