Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Ocak 2018, Pazartesi

2015 Kurban Bayramı Maaş Ödemeleri

4 Eylül 2015
2015 Kurban Bayramı Maaş Ödemeleri

2015 Kurban Bayramı Maaş Ödemeleri

Merhaba değerli ziyaretçilerimiz 2015 yılı Kurban Bayramı yaklaştıkça emeklileri büyük bir heyecan sardı. Ramazan Bayramı’nın ardından ikinci bayramı da görmek herkeste büyük bir mutluluk yarattı.

2015 yılı Kurban Bayramı’nın Eylül ayının sonlarına doğru başlamasıyla birlikte bir çok emeklinin maaşlarında dengesizlik yaşandı. Emekli maaşlarının günlerinin bayram günleriyle uyuşmamasının ardından yetkililer harekete geçti. Bu yıl alınan yeni bir kararla birlikte emekli maaşları Kurban Bayramı’ndan önce verilecek. Böylelikle emekliler Kurban Bayramı öncesinde gerekli harcamaları yapabilecekler.

Buna göre, SSK işçi ve tarim emeklisinin aylıkları, tahsis numarasının son rakamı 9 olanlara 17 Eylül’de, 5 ve 7 olanlara 18 Eylül’de, 3, 4 ve 1 olanlara 21 Eylül’de, 2 ve 8 olanlara 22 Eylül’de, 0 ve 6 olanlara da 23 Eylül’de ödenecek.

Bir önceki yazımız olan Yurtdışı İşçi Alımı Yapan İnşaat Firmaları başlıklı makalemizde 2015 yurtdışı alımları, afganistan İşçi alımı ve eleman alımı yapan İnşaat firmaları hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

2015 Kurban Bayramı Maaş Ödemeleri Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.