Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

2015 – 5 Bin Hemşire İçin Kadrolar Açıldı

24 Temmuz 2015
2015 – 5 Bin Hemşire İçin Kadrolar Açıldı

Merhaba Sayın Okurlarımız Resmi Gazete’de yayınlanan kadro değişiklikleri ile Ülkemiz Kamu Hastaneleri Kurumu’nun bundan önce başka mesleklere ayırdığı 5 bin 378 kadro hemşirelere ihdas edildi

Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumunun , 24 Temmuz 2015 tarihindeki Resmi Gazetede yayımlanan dolu-boş kadro kararnamesine yönelik ,

– Odyolog, eczaci, tıbbi teknolog, sağlık fizikçisi, ebe, sağlık memuru, sağlık teknisyeni, diş pprotez teknisyeni gibi kadrolar iptal edilirken, 5 bin 378 adet Hemşire kadrosu ihdas edildi.

MECLİS’TEN ONAY GEREKİYOR

Sağlık Bakanlığı’nın hemşire alımı yapabilmesi için meclisten tayin izni alması gerekiyor . Gereken adımların atılmasından sonra hemşire alımı yapılması gündeme gelecek .

611x395_kadro_55b206068b9cc

Bir önceki yazımız olan Yurtdışı İşçi Alımı Yapan İnşaat Firmaları başlıklı makalemizde 2015 yurtdışı alımları, afganistan İşçi alımı ve eleman alımı yapan İnşaat firmaları hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

2015 – 5 Bin Hemşire İçin Kadrolar Açıldı Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.