Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Ocak 2018, Pazartesi

20 bin Koruma Memuru Alınacak

7 Temmuz 2015
20 bin Koruma Memuru Alınacak

Daha önce sıkça gündeme gelen koruma memurluğu için şartlar netleşti. Taslak çalışmaya göre Adliye, Cezaevi, Hastane, Enerji Nakil Hatları ve DHMİ’nin üzerindeki hava alanlarının korunmasında özel güvenlik yerine 20 bin koruma memuru görev yapacak. Yapılan yeni düzenlemenin taslağına göre bazı kamu binalarının korunmasını artık Özel güvenlik yerine Koruma Memuru üstlenecek. Ayrıca yurt genelinde kurulacak olan 7 adet mülteci ve göçmen alanlarının korunması da asker ve polis yerine Koruma Memurları tarafından yapılacak. 20 bin Koruma Memurunun yaklaşın 4 bin kadarı hastanede görev yapacak.

 

kaynak: editör.

Bir önceki yazımız olan Yurtdışı İşçi Alımı Yapan İnşaat Firmaları başlıklı makalemizde 2015 yurtdışı alımları, afganistan İşçi alımı ve eleman alımı yapan İnşaat firmaları hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

20 bin Koruma Memuru Alınacak Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.