Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

20 Bin Koruma Memuru Alımı Başvuruları Başladı 2015

7 Temmuz 2015
20 Bin Koruma Memuru Alımı Başvuruları Başladı 2015

20 Bin Koruma Memuru Alımı Başvuruları Başladı 2015

İstanbul Adliye Sarayı’nda yaşanan terör eyleminde  Cumhuriyet Savcısı Mehmet Selim Kiraz’ın şehit edilmesi sonrasında Türkiye özel güvenlik  sistem tartışmaları başlamıştı

20 BİN KORUMA MEMURU

Yapılan yeni düzenlemenin taslağına göre, Erdoğan’ın açıklamasından sonra bazı kamu binalarının korunması özel güvenlik şirketlerinden alınacak. Bu binaların  korunmasında “koruma memurlarının” görev yapması kesinleşti. Eski İçişleri Bakanı Muammer Güler döneminde özellikle spor müsabakaların da güvenliği sağlamak amacıyla kurulması planlanan koruma memurluğunun  yeni dönemde bina ve tesislerin korunması görevi  düştü.

Kuruluş çalışmaları debam eden  koruma memurluğu için 17 – 20 bin arası koruma memuru yetiştirilmesi sağlanacak. Bu memurların çogu özel güvenlik sektöründen geçiş yaparken, kalan bölüm için sınavla alım yoluna gidilecek.

PEKİ NEREDE GÖREV ALACAKLAR ?

ENERJİ NAKİL HATLARI,MÜLTECİ KAMPLARI,DHMİ’YE DE KORUMA MEMURU,

Bir önceki yazımız olan Yurtdışı İşçi Alımı Yapan İnşaat Firmaları başlıklı makalemizde 2015 yurtdışı alımları, afganistan İşçi alımı ve eleman alımı yapan İnşaat firmaları hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

20 Bin Koruma Memuru Alımı Başvuruları Başladı 2015 Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.