Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

15 Bin Polis Alımı Yapılacak

17 Mart 2016
15 Bin Polis Alımı Yapılacak

15 Bin Polis Alınacak

Yazılı ve görsel basında 16 Mart 2016 tarihinde yapılan haberlere göre toplam 15 bin polis memuru alınacağı bilgisi verildi. Emniyet genel müdürlüğünün polis memuru ihtiyaçları dorultusun’da Emniyet müdürlüğünün taşra teşkilatında görev alacak 15 kişi polis memuru olarak alınacak.

Toplum huzurunun sağlanması için daha güvenli bir ülke için polis memuru alımı yapacağını belirten Emniyet Müdürlüğü alım yapılacak personelleri en kısa zamanda yapacağını belirtti. Polis Memuru Alımları ile ilgili olarak ise alt kısımda yer alan bilgiler verildi.

Alım yapılacak olan 15 bin polis memurunun 1153 adeti merkezlerde görev alacaktır, 10,269 adeti ise taşra teşkilatlarında görev yapacaklardır. Polis Meslek Yüksek Okullarında 3 bin 528 ve Polis Meslek Eğitim merkezinde 11 bin öğrenci eğitim almak üzere toplamda 14 bin 528 polis adayının 2016 yılı mezun olması, ayrıca 2016 yılı içinde 10 bin polis adayının alımının planlaması sebebiyle Emniyet Genel Müdürlüğüne ait mevcut polis memuru kadroları yetersiz kalacaktır denildi.
Alımların başladığında sitemiz üzerinden duyurular yayımlanacaktır.

Bir önceki yazımız olan Bankalar Deneyimsiz Personel Alıyor 2016 başlıklı makalemizde Banka Eleman Alımları, banka ilanları ve Banka İş İlanları 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.