Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

10 İlde Çalışan Anneler İçin Kreş Açılıyor

9 Şubat 2016
10 İlde Çalışan Anneler İçin Kreş Açılıyor

10 İlde Çalışan Anneler İçin Kreş Açılıyor

Kadın çalışan sayısının çok fazla olan Bazı Organize Sanayi Bölgelerinde çalışan annelerin faydalana bileceği kreş açılması ile ilgili çalışmalar sürüyor. Yapılan çalışmalar sonrasında 10 ilde kreş açılacak.

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı en geç 3 yıl içerisin de çalışan bayan sayısının çok olduğu 10 şehirde ücretsiz kreş açmayı planlıyor.

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı ile Aile Bakanlığının beraber yürüttükleri “Annemin İşi Benim Geleceğim” projesi için bayan işçilerin çok yoğun olarak çalıştığbölgelerde  OSB’lerde ücretsiz hizmet veren kreş açılacak. Bu güne kadar proje kapsamında Adıyaman ve Afyon OSB’de ücretsiz kreş hizmet vermeye başladı. Üç yıl içerisinde 10 ilin organize sanayi bölgelerinde 10 ücretsiz kreş açılacak.

Bir önceki yazımız olan Sahte Diplomaların Örgüt Bağlantıları İnceleniyor başlıklı makalemizde öğretmen ve sahte diploma hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

10 İlde Çalışan Anneler İçin Kreş Açılıyor Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.