Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

10 Bin Köy Korucusu Alımı

12 Şubat 2016
10 Bin Köy Korucusu Alımı

10 Bin Yeni Köy Korucusu Alınıyor

Doğu illerinde artan terör olayları sonrası hükümet bir takım çalışmalara başladı. Görev yapan köy korucularının yanı sıra 10 bin adet yeni köy korucusu alacak.

Terörle Mücadele için oluşturulan aksiyon planları arasında 10 Bin Köy Korucusu Alınacak halen köy korucusu olarak hizmet vermekte olanlarında maaşlarında ciddi anlamda bir iyileştirme yapılacak. Terör olaylarının yanı sıra kamu murum ve kuruluşlarına verilen zararların artması sebebi ile bu alınacak köy korucuları okul, hastane gibi kurumlarda bekçilik yapacaklar.

Türkiye de toplam 47 bin adet köy korucusu bulunmakta. Gönüllü olarak köy korucusu olarak hizmet veren 25 bin kişi bulunmaktadır. Alınacak 10 bin yeni korucu ile toplam köy korucusu sayısının 80 binden fazla olması bekleniyor.

Bir önceki yazımız olan 10 İlde Çalışan Anneler İçin Kreş Açılıyor başlıklı makalemizde aile bakanlığı, annemin işi benim geleceğim ve OSB kreş hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.