Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Ocak 2018, Pazartesi

1 Kasım Seçimlerinde Seçmene Büyük Kolaylık

31 Ağustos 2015
1 Kasım Seçimlerinde Seçmene Büyük Kolaylık

1 Kasım Seçimlerinde Seçmene Büyük Kolaylık

 

Merhaba değerli ziyaretçiler  yüksek seçim kurulunun bugünki almış oldugu karara göre, seçmenler 2-10 Eylül’deki askı zamanı içinde bulundukları yer nüfus müdürlüklerine müracat edip 1 Kasım’da oy kullanmak istedikleri adresi “ilk adres” olarak belirtecekler. başka bir işleme gerek kalmadan seçmen listelerine yazılabilecekler. Seçmenlerin ayrıca ilçe seçim kuruluna müracatlarınada gerek kalmayacak. Nüfus müdürlükleri bu ikametgah değişikliklerini ilçe seçim kurullarına bildirecek.

Böylece, seçmenler de askı süresi içinde 1 Kasım’da oy kullanacakları adreslerindeki seçmen kütüklerine yazılmış ve durumlarını güncellemiş olacaklar.

 

Bir önceki yazımız olan Yurtdışı İşçi Alımı Yapan İnşaat Firmaları başlıklı makalemizde 2015 yurtdışı alımları, afganistan İşçi alımı ve eleman alımı yapan İnşaat firmaları hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.