Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Ocak 2018, Pazartesi

Yenilebilir Yemek Kapları Bulaşık Derdi Bitti

Yenilebilir Yemek Kapları Bulaşık Derdi Bitti

Yenilebilir Yemek Kapları Bulaşık Derdi Bitti

Bir çift Belçikalı girişimci çevre dostu , tadı harika ve daha da önemlisi insanları bulaşık yıkama derdinden kurtaracak yenilebilir yiyecek kabı geliştirdi .

Genç girişimciler , Helene Hoyois ve Thibaut Gilquin , bir gece evde parti verdikten ve yıkanması gereken tavana kadar büyüyen kirli bulaşık dağıyla mücadele ettikten sonra bu iş fikrini buldular . Thibaut içgüdüsel olarak Helene’ya dönmüş ve ” Bulaşıkları yeseydik nasıl olurdu? ” diye sormuş .

İlk enbaşta şaka olarak sorulan soru , iki girişimciyi düşünce üzerinde ciddiyetle düşünmeye itmiş ve hemen harekete geçirmiş . Birkaç denemeden sonra , uygulanabilir bir konsept bulmayı başarmışlar . Patates nişastası , su ve yağ karışımından oluşan kaplar üretmişler . Yiyecek kapları her çeşit yemeği ve sosu muhafaza edecek kadar sağlam ve aynı zamanda kolaylıkla sindirilebilir .

25 yaşındaki Helene şunları söylemiştir: ” Kaplar biyolojik olarak parçalanabiliyor ve hem tatlı hem de hoş kokulu malzemeleri tamamlayan nötr bir lezzeti var . ”

Helene ve Thibaut malzemeyi mükemmelleştirdikten sonra bütün birikimlerini ilk prototipi üretmek için harcadılar . Başarısını kanıtladıktan sonra , Wallonia Creative isimli kuruluştan finansal destek alarak ‘Do Eat’ isimli bir firma kurdular . an itibariyle Brüksel’den 30 kilometre uzakta , 30 çalışanı olan küçük bir ofisleri var .

Bir önceki yazımız olan Devekuşu Çiftligi Açmak başlıklı makalemizde Devekuşu Çiftligi kurmak, Devekuşu fiyatları ve Devekuşu Yetiştiriciligi hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.