Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Ocak 2018, Pazartesi

Masanızı Dokunmatik Hale Getiren İphone Kılıfı

Masanızı Dokunmatik Hale Getiren İphone Kılıfı

Masanızı Dokunmatik Hale Getiren İphone Kılıfı

,Merhaba değerli okurlarımız Ekran boyutu akıllı telefonlar için hakikaten çok sıkıntılı bir konu. Ekran büyüdüğünde telefon da büyüyor ve taşıma için uygunsuz hale geliyor, fazla küçük olduğunda ise kullanım alanı kısıtlanıyor ve bilhassa internet tecrübesi için kullanışsız bir hal alıyor. Bu durumun farkında olan teşebbüsçüler Fuffr isminde süper bir telefon kılıfı ürettiler.
Stockholm’lü mühendisler aracılığıyla geliştirilen kılıf, Iphone’un kullanım alanını oldukça genişletiyor. Telefonunuz o anda bulunduğu yüzeyin etrafını adeta bir touchpad haline getiriyor. Bununla Birlikte geliştiriciler bunu, telefonun herhangi bir sensörünü ya da özelliğini kullanmadan yaptığını söylüyorlar. Kılıf telefonun hareket sensörü yerine bluetooth teknolojisini kullanıyor. Denemelerde bilhassa oyun uygulamalrında kullanıcılar işin süper performans gösteren kılıf, yarattığı touchpad alanı ile kullanıcıya kapsamlı alanlar sunuyor.

 

Bir önceki yazımız olan Para Kazandıran Hobiler başlıklı makalemizde Evde yapılacak işler - Evlere iş verenler, evden para kazanma ve pasta yaparak para kazanma hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Masanızı Dokunmatik Hale Getiren İphone Kılıfı Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.