Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Küçük Yerlerde Yapılacak Ek İşler

Küçük Yerlerde Yapılacak Ek İşler

Küçük Şehirler İçin İş Fikirleri

Büyük şehirlerde yaşayan insanlar gerçek işlerinin dışında para kazanmak ve ek gelir sağlamak için birçok imkân ve uygun şartlara sahiptir. Ama siz küçük bir yerleşim yerinde yaşıyorsanız daha kısıtlı ek iş imkânlarına sahipsinizdir.

İnternet günümüzde ülkemizin en ücra köşelerine kadar ulaşmasından dolayı hemen hemen herkesin iş yapabileceği ve ek gelir sağlayabileceği bir platform olmuştur. Bu makalemizde internet dışında yapabileceğiniz ek iş fikirlerinden bahsedeceğiz.

Satın Alın, Onarın ve Tekrar Satın

Öncelikle belirtmeliyiz ki bu iş için sermayeniz olmalıdır. Satın alıp onarmak istediğiniz ürün ev, araba gibi büyük işler olabileceği gibi etrafınızda bulunan dükkanlardan küçük parçalar toplayarak da bu işi yapabilirsiniz. Bu iş özveri ve sabır gerektirdiği gibi teknik uzmanlıkta gerektirebilir.

Boya İşi

Küçük yerleşim yerleri için belki de en güzel ve mantıklı işlerden bir tanesi boya işidir. Size gerek olan tek şey birkaç temel malzemeler ve reklam. Araba, ev iç duvarları, ev dış cephe boyama, bahçe duvarları gibi yerlerin boya işlerini alabilirsiniz. Bu iş için de tecrübe gerekmektedir tabi ki ama kısa zamanda bu tecrübeyi kazanabilirsiniz. İşi öğrenmek için boyamaya kendi evinizden başlayabilirsiniz. J

Olmayan İşi Bulmak

Bu iş de küçük yerlerde kazanç getirebilecek işlerden bir tanesidir. Kasabada veya köyde bulunmayan bir işi yapmak ilgi çekecektir. İş girişiminde bulunacak ve yeni iş fikirleri arayışında bulunan insanlar başlangıç olarak o yerleşim yerinde olmayan işlerden başlamaları daha mantıklı olacaktır.

Küçük Yerlerde Yapılacak İşler yazımızın ikinci bölümünde iş fikirleri vermeye devam edeceğiz.

 

Bir önceki yazımız olan İş Fikirleri - Altın Kaplama başlıklı makalemizde altın kaplama işi, altın kaplama işi ile para kazanma ve Ek Gelir hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Küçük Yerlerde Yapılacak Ek İşler Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.