Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

İzmir’de Yapılabilecek İşler

İzmir’de Yapılabilecek İşler

İzmir’de Yapılabilecek Ek İş Fikirleri

Eege Bölgemizin nadide şehirlerinden biri olan İzmir ilimizde oturuyorsanız, birbirinden kazançlı işleri icra ederek ciddi anlamda kazançlar sağlayabilirsiniz. Özellikle yazın en sıcak kentlerinden olan İzmir ilimizde, kendi işinizi kurabilir ve kavurucu yaz aylarında sezonluk olarak kazançlar elde edebilirsiniz.

İzmir İlimizde Yapılabilecek İşler Nelerdir?

Tekstil firmalarının yoğunlukta yer aldığı İzmir ilimizde birçok farklı alanlarda iş yapabilirsiniz. İşte İzmir ilimizde yapabileceğiniz en kazançlı işler;

Halı Yıkama Fabrikası Kurabilirsiniz

Çok sayıda orta ölçekli halı yıkama fabrikalarının faliyet gösterdiği İzmir ilimiz, bu bakımdan halı İstanbul ilimizden sonra halı yıkama fabrikalarının en fazla yer aldığı illerimizden biridir. Bu bakımdan İzmit ilimizde oturuyorsanız ve belirli miktarda sermayeye sahipseniz, orta düzeyli bir halı yıkama fabrikası kurabilir ve aylık olarak en az 3000 tl kazanç cirosu elde edebilirsiniz.

Damaca Su Satışı Yapabilirsiniz

Özellikle yaz aylarında harika kazançlı işlerden biri olan damacana su satışı işi de İzmir ilimizde en fazla para kazandıran işler arasında yer almaktadır. Bu bakımdan en az 15 bin tl gibi bir birikime sahipseniz, orta ölçekli bir damacana su satışı işletmesi kurabilir ve günlük kazançlar sağlayabilirsiniz.

Çay Evi Açabilirsiniz

Emeklilerin yoğunlukta olduğu İzmir ilimiz bu nedenle çay evleri bakımından da ülkemizin merkezi illerinden biridir. İzmir ilimizde orta düzeyli bir çay evi açabilir ve günlük para kazanabilirsiniz.

Sürücü Kursu Açabilirsiniz

Sürücülüğe oldukça meraklı bir ilimiz olan İzmir ilimizde bu nedenle sürücü kursları da yoğun olarak faliyetler sürdürmektedir. Bu kazançlı işten de ciddi anlamda kazançlar elde edebilirsiniz.

Tekstil Dükkanı Kurabilirsiniz

Tekstil sektöründe deneyimli iseniz, İzmir ilimiz tam göre, çünkü bu nadide kentimiz adeta tekstil firmalarının merkezi konumunda olup bu nedenle ilimizde en fazla kazançların sağlandığı sektör, hiç kuşkusuz ki tekstil sektörüdür. En az 40 bin tl gibi bir sermayeye sahipseniz, İzmir ilimizde orta düzeyli bir tekstil firması açabilir ve evlere parça gönderiminde bulunarak da kazanç sağlayabilirsiniz.

Spotçu Dükkanı Kurabilirsiniz

İzmir ilimizde spotçu dükkanı açarak da ciddi anlamda kazançlar sağlayabilirsiniz. Özellikle kent merkezinde orta düzeyli bir spotçu dükkanı kurmanız, günlük sıcak kazançlar sağlamanız anlamına gelmektedir.

İzmir İlimizde Daha Yüksek Sermayeler İle Yapılabilecek İşler Nelerdir?

Daha yüksek birikimlere sahipseniz, örneğin, 200 bin ila 400 bin tl arası bir sermayeye sahipseniz, İzmir ilimizde daha büyük ölçekli işletmetler kurabilir ve aylık çok daha yüksek miktarda kazançlar elde edebilirsiniz. İzmir ilimizde daha yüksek sermayeler ile yapılabilecek işler ise şunlardır;

Tavuk Çiftliği Kurabilirsiniz

İzmir ilimiz dışında, örneğin Kemalpaşa/ Ulucak bölümünde tavuk çiftliği kurabilir ve ciddi anlamda kazançlar sağlayabilirsiniz.

Büyük Baş Hayvan Çiftliği Kurabilirsiniz

İzmir ilimiz dışında örneğin, Kemalpaşa/Ulucak mevkinde orta düzeyli bir büyükbaş hayvan çiftliği kurabilir ve aylık olarak ciddi anlamda kazançlar elde edebilirsiniz.

Yumurta Çiftliği

İzmir ilimizde yüksek birikimle kurulabilecek yüksek getirili işlerden biri de yumurta çiftliğidir. Örneğin, Kemalpaşa/Ulucak mevkinde orta düzeyli bir yumurta çiftliği kurarak günlük yumurtalarınızı İzmir il içerisine ve Manisa, Denizli, Aydın gibi çevre illere satışını yaparak ciddi anlamda kazançlar elde edebilirsiniz.

Sizler de İzmir ilimizde sermayeli olarak ne iş yapabilirim, diye soranlardansanız yukarıdaki birbirinden kazançlı işleri inceleyebilir ve uygun gördüğünüz iş yapabilirsiniz. Bunun yanında İzmir evde ek iş ile ilgili makalelerimizi inceleyebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Kolay Para Kazanma Teknikleri başlıklı makalemizde evde ek iş, İş Fikirleri ve iş fikirleri 2018 hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

İzmir’de Yapılabilecek İşler Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.