Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Çok Bilinmeyen Yeni İş Fikirleri

Çok Bilinmeyen Yeni İş Fikirleri

Yeni İş Fikirleri

İnsanların yüzlerce yıldır farklı, sıra dışı ürün ve hizmetlere gösterdikleri ilgi malumunuz. Yatırımcı ve girişimciler için çok önemli bir tüyoyu da vermiş bulunuyoruz. Günümüz şartlarında hızla büyümek ve devasa şirketlere sahip olabilmek adına sıra dışı alanlara yönelmeniz gerekiyor. Çok fazla bilinmeyen fazla yatırım almamış girişime açık alanlar her zaman öncelikleriniz arasında yer almalı. Akla hayale gelmeyecek iş fikirlerini sizler için bir araya getirdik. Kendiniz için uygun olabileceğiniz düşündüğünüz fikri hayata geçirebilmek adına sıkı araştırmalar yaparak kusursuz bir planlama yapmanızı öneririz.

Çekirdeksiz Limon Üretimi

Dokuz ay boyunca tazelini koruyan ve içinde çekirdek barındırmayan limonlar tartışmasız büyük ilgi görecektir. Bu alanda devlet teşviki ile yapılan üretimler söz konusu. Bireysel anlamda bu işe girip giremeyeceğinizi araştırmalısınız.

Su Piresi Üretimi

Akvaryum yetiştiriciliğinde en çok kullanılan canlı türlerinden biri olan su piresi aklınıza ilk gelen tiksinç durumları kapsamıyor. Balık yemi tedarikçileri ve akvaryum balıkçılığı ile ilgilenenler için önemli bir ürün. 1 poşet su piresinin 5 TL’den satıldığını hatırlatmak isteriz. Henüz yoğun yatırımlar almamış bu alan önemli bir kazanç kapısı olabilir.

Organik Sütten Ayran Üretimi

Ülkemiz insanının bilinçlenmesi alışverişlerinde olabildiğince doğal ürünler tercih etmesine neden olmuştur. Bundan dolayı da markalara önemli görevler düşmekte. Organik sütten sağlıklı ayranlar lezzeti ile olduğu kadar vücuda olan faydaları ile de dikkat çekecek.

Suda Domates Üretimi

Suda domates yetiştiriciliği normal üretimden 2.5 kat daha fazla verim sunan bir yöntem. Bu iş hakkında İnternet üzerinden daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Tatlı Patates Üretimi

Kilosu 15-20 TL’den satışı yapılan tatlı patatesler ülkemizde henüz çok yaygın değil. Bu yüzden iyi bir yatırım ve akıllıca manevralarla bu alanda bir anda parlayabilirsiniz.

Dikkat ettiyseniz; genel anlamda yeni iş fikirlerinin gıda sektörü üzerine kurulu olduğu dikkat çekiyor. Binlerce yıldır popülaritesi hiç düşmeyen tek sektör gıda sektörü. Bu yüzden bu alanda yatırımlar yapmanız yüzlerce yıl sonrasında dahi faaliyet göstermenizi sağlayacak.

iskurr.gen.tr olarak bol şans ve bol kazançlar dileriz.

Bir önceki yazımız olan Şubat Tatilinde Öğrenciler İçin İş Fikirleri başlıklı makalemizde ek iş fikirleri, öğrenciler için iş fikirleri ve şubat tatilinde para kazanma hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Çok Bilinmeyen Yeni İş Fikirleri Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.