Web sitemize hoşgeldiniz, 26 Nisan 2017, Çarşamba

Yurtdışında Popüler Olan Meslekler

27 Kasım 2015
Yurtdışında Popüler Olan Meslekler

Yurtdışında Popüler Olan Meslekler

Merhaba değerli okurlarımız Doktor, avukat, mühendis,muhasebeci , bilgisayar mühendisi özellikle yazılım ile ilgili uzmanları Ag güvenligi ile ilgili uzmanlar, genel olarak hemen hemen her ülkede açıgı olan mesleklerdir. Ancak yinede buna ülke bazında bakmak gerekir.

Avusturalya’da madencilik çok iyi oldugu için maden kaynakları çok zengin bir ülke oldugu için, maden mühendisleri ile ilgili ciddi bir açık var. Şartlar ve imkanlar çok çok iyi yine aynı şekilde dubai bir finans merkezi oldugu için Bankacılıkla ilgili yatırım danışmanlıgı ile ilgili yani finansal hizmetlerle ilgili Meslekler çok popüler ve bir çok açık pozisyonda bankacılar iş bulablmektedir.

Bir Türk vatandaşının bu ülkelerde gidip iş imkanları bulmasıyla çalışmasıyla ilgili bilgi verecek olursak. Birincisi o ülkede bizim türkiyede aldıgımız, eğitimin denkliginin olup olmadıgı veya denklik alabilmek için ne tür süreçlerden ne gibi eğitimlerden veya sınavlardan geçip geçmeyecegimiz, ve Türkiyede mezun oldugumu üniversitenin, ordaki üniversitenin denkligi iyi araştırılması gerekmektedir.

Bir önceki yazımız olan Faktoring Nedir ? başlıklı makalemizde faktoring açıklaması, faktoring anlamı ve faktoring avantajı hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

  1. Erol diyor ki:

    İsmim erol kaynakçayı yurtdışında iş arıyorum

Yorum Yaz

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.