Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Yurtdışında Popüler Olan Meslekler

27 Kasım 2015
Yurtdışında Popüler Olan Meslekler

Yurtdışında Popüler Olan Meslekler

Merhaba değerli okurlarımız Doktor, avukat, mühendis,muhasebeci , bilgisayar mühendisi özellikle yazılım ile ilgili uzmanları Ag güvenligi ile ilgili uzmanlar, genel olarak hemen hemen her ülkede açıgı olan mesleklerdir. Ancak yinede buna ülke bazında bakmak gerekir.

Avusturalya’da madencilik çok iyi oldugu için maden kaynakları çok zengin bir ülke oldugu için, maden mühendisleri ile ilgili ciddi bir açık var. Şartlar ve imkanlar çok çok iyi yine aynı şekilde dubai bir finans merkezi oldugu için Bankacılıkla ilgili yatırım danışmanlıgı ile ilgili yani finansal hizmetlerle ilgili Meslekler çok popüler ve bir çok açık pozisyonda bankacılar iş bulablmektedir.

Bir Türk vatandaşının bu ülkelerde gidip iş imkanları bulmasıyla çalışmasıyla ilgili bilgi verecek olursak. Birincisi o ülkede bizim türkiyede aldıgımız, eğitimin denkliginin olup olmadıgı veya denklik alabilmek için ne tür süreçlerden ne gibi eğitimlerden veya sınavlardan geçip geçmeyecegimiz, ve Türkiyede mezun oldugumu üniversitenin, ordaki üniversitenin denkligi iyi araştırılması gerekmektedir.

Bir önceki yazımız olan Faktoring Nedir ? başlıklı makalemizde faktoring açıklaması, faktoring anlamı ve faktoring avantajı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

 1. Selahattin dedi ki:

  Slm ben selahattin sökmen daha önce Rusyada Haznedaroğlunda çalıstm.Cezayirde ise Aslan yapi a.ş de çalıştm sıva alçı boya mantolama işlerinde çalıstm yine çalışmak isterim acil telim 05342387977 e posta selahattinsokmen23@hotmail.com

 2. Erol dedi ki:

  İsmim erol kaynakçayı yurtdışında iş arıyorum

 3. Zekeriya dedi ki:

  Argon tig kaynakcisyim is ihtiyacim var tesiat boru kaynakcisyim yurt da calismak istiyorum tesiat ustasiyim

 4. Yusuf bozkurt dedi ki:

  Dozer operatörüyÜm Yurt dışı işi arıyorum

 5. Yusuf bozkurt dedi ki:

  Şu an Formenlik yapıyorum kazı dolgu +beton dol
  gu (ARSİSİ) Tecrübem var

 6. erkan aktoprak dedi ki:

  insaatcıyım

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.