Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Yüksek Maaşlı Maslekler 2016

Yüksek Maaşlı Maslekler 2016

Yüksek Maaşlı Maslekler 2016

Bir çok insanın merak ettiği konulardan biridir Maaşı yüksek olan meslekler, Kimi öğrencilik döneminde hangi meslegi seçmek istedigine karar veremez. Bizde 2016 yılında en fazla para kazanan meslekleri sizin için araştırdık. Kariyerinizi planlarken hangi meslegi yapacagınıza iyi karar vermeniz gerekiyor.

Hangi meslegi seçersem kariyerim için uygun olur sorusu cevaplamaya çalışacagız. Üniversiteye hazırlanan binlerce aday var ve bir çogu seçmek istedigi meslekte henüz kararını verebilmiş degil. iyibir üniversiteyi kazanamamış olabilirsiniz. Önemli olan hangi bölümü kazanmış oldugunuz. Sizin için 2016 yılında en çok kazandıracak meslekler için bir araştırma yaptık. Yazımız Kariyer planlamanıza yardımcı olabilir…

Odyolog, Konuşma patoloğu, Diş hekimi, Pilotluk, Enerji mühendisliği, Kaptanlık, Bilgisayar analisti, Yazılım mühendisi, Matematikçi, Doğa bilimleri yöneticisi, Hava trafik kontrolörü Bu meslkeler 2016 yılında çok para kazandıracak mesleklerdir.

 

Bir önceki yazımız olan Kalorifer Peteginin Havası Nasıl Alınır başlıklı makalemizde kalorifer, kalorifer peteği ve kaloriferin havasını alma hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yüksek Maaşlı Maslekler 2016 Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.