Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Vergi Ödemeden Yapabileceğiniz İşler

5 Ağustos 2015
Vergi Ödemeden Yapabileceğiniz İşler

Vergi Ödemeden Yapılacak işler

Maliye Bakanlığı bazı meslekleri icra edenlerden artık vergi alınmayacağını belirtti. Bakanlık verilen bilgide bazı iş kollarında faaliyet gösterenler artık vergi ödemeyecek. Vergi muafiyeti getirilen işler açıklandı.

Maliye Bakanlığı’ndan yapılan açıklamada vergiden muaf olan meslekler şöyle. Buna göre, Ar-Ge yapan ve yazılım geliştirenlerden satış, kiralama veya devretme durumlarında KDV alınmayacak.

Bu işleri yapanlar artık vergi ödemeyecek!

Maliye Bakanı Mehmet Şimşek cari açığı kapatmak için hazırlanan eylem planının önemli bir parçasını açıkladı. Şimşek Ar-Ge yapan veya yazılım geliştirenlerden buluşları ile ilgili vergi alınmayacağını duyurdu.

Bir önceki yazımız olan Yurtdışı Personel İşçi Alımları 2015 başlıklı makalemizde Enka İnşaat 2016 İş İlanları, Enka İnşaat 2016 İşçi Alımı ve Enka İnşaat Yurdışı Personel Alımı 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Vergi Ödemeden Yapabileceğiniz İşler Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.