Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Uygun Taşıt Kredisi Veren Bankalar

Uygun Taşıt Kredisi Veren Bankalar

En uygun taşıt kredisi veren bankalar

Merhaba değerli okurlarımız Hayallerinizi kurduğunuz otomobile kavuşmak için artık bankalar ve finans kuruluşları imdadınıza yetişiyor. Böylelikle gereksinim duyulan taşıtlara sahip olabilmek için hayallerinizi ertelemenize sebep kalmadan kısa bir zaman içinde sahip olabiliyorsunuz. Siz de taşıt sahibi olmak istiyorsanız ve nakit ücret çıkaramıyorsanız hiç dert edinmeyin. Yazımızın devamında en uygun taşıt kredisi veren bankalar konusunda yapmış olduğumuz araştırma sonuçlarını sizlere sunuyor olacağız.

* Akbank taşıt kredisi kullanmak talep eden müşterilerine 48 aya kadar vade imkanı sunmaktadır. Üstelik % 1,14 sabit faiz oranı ve yalnızca 100 TL kredi tahsis ücreti talep etmektedir. 30 Haziran 2015’e kadar Akbank taşıt kredisi kullanan müşterilerin ilk taksitini 3 ay erteleme fırsatı sunmaktadır.

* Finansbank taşıt kredisi için iki çeşitli paket belirlemiştir. 0 – 5 yaş arası araçlar için 48 aya kadar vadelendirme, 6-8 yaş arası araçlarda ise yaşı ile vade süresinin toplamı 10 seneyi geçmeyecek kadar süre için vade seçenekleri sunmaktadır. Faiz oranı ise % 1,34 olmaktadır.

* Halkbank taşıt kredisi için hem 0 aynı zamanda 2. El araçlarda %1,20 oranında faiz uygulamaktadır. 48 aya kadar vadelendirerek kolay ödeme seçenekleri sunmaktadır.

* Türkiye’nin en köklü bankalarından birisi meydana gelen İş Bankası taşıt kredisi faiz oranlarını % 1,05 oranına sabitleyerek 48 aya kadar vade fırsatı sunmaktadır.

* Yapı kredi taşıt kredisi için vade müddetine göre çeşitli faiz oranları uygulamaktadır. 24 aya kadar meydana gelen taşıt kredisi için % 1.19, 25 – 36 aya kadar 1.20, 37 – 48 aya kadar ise % 1.23 faiz oranları uygulamaktadır. Öbür bir kampanyada ise 48 aya kadar % 1.30 faiz oranında kredi vermektedir.

Bir önceki yazımız olan Yurtdışı Personel İşçi Alımları 2015 başlıklı makalemizde Enka İnşaat 2016 İş İlanları, Enka İnşaat 2016 İşçi Alımı ve Enka İnşaat Yurdışı Personel Alımı 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Uygun Taşıt Kredisi Veren Bankalar Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.