Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Ocak 2018, Pazartesi

Üstadımız Kemal Sunal’ı Çok Az Kişinin Bildiği 10 Gerçek ile Anıyoruz

3 Temmuz 2015
Üstadımız Kemal Sunal’ı Çok Az Kişinin Bildiği 10 Gerçek ile Anıyoruz

Üstadımız Kemal Sunal’ı Çok Az Kişinin Bildiği 10 Gerçek ile Anıyoruz

1.Kemal Sunal, doğum tarihi 10 Kasım 1944 olmasına rağmen, yeni yaşını bir gün geç kutlar ve bu durumu da “Aslen 10 Kasım doğumluyum. Ama Mustafa Kemal Atatürk’ün vefat ettiği günde doğum günü kutlayamam, sevinemem. 11 Kasım doğum günümdür” sözleriyle açıklamış.

2. Bir gün Kemal Sunal’ ın kızı Ezo Sunal’ a biri “Bana babanız baktı” demiş. Ezo Sunal “Nasıl yani” diye sorumuş. Gelen cevap biraz hüzünlü: “Ablam çalışmak zorundaydı, babamı kaybettik, annem çalışıyor. İki Kemal Sunal filmini arka arkaya koyar, giderlerdi. Bilirlerdi ki ben onları izlemeden oradan kalkmam.”

3. Kendisi gibi oyuncu olan eşi Gül Sunal ile tanıştıktan sonra, tam 2.5 sene mektuplaşmışlar.

4. Evlendikten sonra ilk oturdukları evde o kadar çok nem varmış ki, eve misafir davet ettiklerinde mutlaka patates kızartması yaparlarmış. Evdeki rutubet kokusunu bastırmak için.

5. Oynadığı dizi film Bay Kamber’ in, en az izlenen dizi olmasının sebebi, aynı saatlerde diğer kanalların Kemal Sunal filmlerini oynatmasın imiş. Kemal Sunal, Kemal Sunal’a karşı.

6. 48 yaşında yaptığı yüksek lisans tez konusu kendisiymiş. “Beni kimse araştırmayacak galiba, ben yapayım” diyerek işe koyulmuş.

7. Okul hayatında çocuklarıyla arkadaşları “ineğin çocuğu” diye dalga geçerlermiş.

8. Evde hep film kostümü ile gezermiş.

9. Çiğ köfteyi seven ve tavana atan tek ünlü İbrahim Tatlıses sanıyorsanız yanılıyorsunuz. Kemal Sunal’ da Gül Sunalı kızdırarak bunu sıkça yaparmış.

10. Çiğ köfte vesilesiyle mi yoksa sesinin yanıklığında mı bilemiyoruz ama en çok İbrahim Tatlıses dinlemeyi severmiş.

 

Bir önceki yazımız olan Yurtdışı Personel İşçi Alımları 2015 başlıklı makalemizde Enka İnşaat 2016 İş İlanları, Enka İnşaat 2016 İşçi Alımı ve Enka İnşaat Yurdışı Personel Alımı 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Üstadımız Kemal Sunal’ı Çok Az Kişinin Bildiği 10 Gerçek ile Anıyoruz Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.