Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

THY Uçuş Harekat Uzmanı sınav duyurusu

29 Mayıs 2015
THY Uçuş Harekat Uzmanı sınav duyurusu

Dispeçer Sınavı ne zaman yapılacak?

Türk Hava Yolları (THY) Uçuş Harekat Uzmanı olmak isteyenler için sınav tarihini açıkladı. Uçuş Harekat Uzmanı, diğer adı ile Dispeçer adayları kurumun düzenlediği sınava katılarak bell bir puan almak için ter dökecek. Uçuş Harekat Uzmanlığı sınavı Haziran başında 3 gün süre ile gerçekleştirilecek. THY 03-04-05 Haziran 2015 tarihlerinde Uçuş Harekat Uzmanlığı sınavlarının yapılacağını açıkladı. Dispeçer adayları sınav öncesi kurslara katılarak eğitimlerini tamamladılar. Dispeçer kurslarında sertifikalarını alan adayların, şimdi de kurumdan sınavı başarıyla geçerek sertifikalarını alması gerekiyor. 03-04-05 Haziran 2015 tarihlerinde yapılacak olan Dispeçer Sınavı THY Uçuş Eğitim Başkanlığı adresinde gerçekleşecek.

Genel Müdürlüğümüzce yapılması planlanan Uçuş Harekat Uzmanı (Dispeçer) lisans sınavı 03-04-05 Haziran 2015 tarihlerinde aşağıda belirtilen adreste yapılacaktır.

Yazılı sınavı 03 Haziran 2015 Çarşamba günü saat 10.00’da yapılacaktır.

Yazılı sınavda başarılı olan adaylar 04 Haziran 2015 Perşembe günü saat 10:00’da Uygulama sınavına; bu sınavda da başarılı olanlar ise 05 Haziran 2015 Cuma günü Saat 10:00 da sözlü mülakata alınacaklardır.

Sınav Yeri:

THY Uçuş Eğitim Başkanlığı, Florya Eğitim Tesisleri, Beşyol Birlik Caddesi, Şükrü Balcı Polis Eğitim Merkezi Arkası, Florya/İSTANBUL; A Blok 11 & 12 no’lu sınıflarda sınav gerçekleştirilecek.

Bir önceki yazımız olan Yurtdışı Personel İşçi Alımları 2015 başlıklı makalemizde Enka İnşaat 2016 İş İlanları, Enka İnşaat 2016 İşçi Alımı ve Enka İnşaat Yurdışı Personel Alımı 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.