Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Ocak 2018, Pazartesi

TCDD 772 İşçi Alım Sonuçları Açıklandı

2 Temmuz 2015
TCDD 772 İşçi Alım Sonuçları Açıklandı

TCDD 772 İşçi Alım Sonuçları Açıklandı

Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları tarafından 2015 yılının Ocak ayında yayınlanan ilanla 772 işçi alınacağı duyurulmuştu.

İŞKUR aracılığı ile başvurular alındı ve üç katı aday 2015 yılının Şubat ayı başından itibaren TCDD tarafından sözlüye çağrılmaya başlandı, mülakatlar 6 Haziran tarihinde sona erdi.

Yaklaşık 25 günden beri sonuçlarının açıklanmasını bekleyen adaylar için biraz önce TCDD resmi sayfasından sınav sonuçları açıklanmıştır.

Aşağıdaki yayınladığımız linkten İş başvurusunu kazanan adayların asil ve yedek listesi paylaşılmıştır.

Bu linklere tıklayarak bu listelerde isminizin olup olmadığını kontrol edebilirsiniz.

TCDD Sözlü sınavını asıl olarak kazanan adayların yapacağı işlemler 13/07/2015 tarihinde TCDD WEB sitesinden duyurulacaktır.

Sözlü sınavı yedek olarak kazanan adaylar ise asıl kazanan adaylardan gelmeyen veya sağlık raporu olumsuz olan adaylar olduğu takdirde yedek sırasına göre çağırılacaktır.

TCDD 772 İşçi Alım Sonuçları için Tıklayınız

Kaynak:mymemur.com

Bir önceki yazımız olan Yurtdışı Personel İşçi Alımları 2015 başlıklı makalemizde Enka İnşaat 2016 İş İlanları, Enka İnşaat 2016 İşçi Alımı ve Enka İnşaat Yurdışı Personel Alımı 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

TCDD 772 İşçi Alım Sonuçları Açıklandı Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.