Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Ocak 2018, Pazartesi

Tarım Kredisi Veren Bankalar 2015

7 Ağustos 2015
Tarım Kredisi Veren Bankalar 2015

Tarım Destek Kredisi Veren Bankalar

Çiftçiye destek olmak için devlet  politikalarından bağımsız olarak Ülkemiz tarihi boyunca hep olumlu ve artan bir yönde olmuştur. İşte burda da bahsi geçecek banka bir kamu kuruluşu olan ve ismi ve logosu bile kuruluş amacını anlatan Türkiye’nin en köklü bankası olan Ziraat Bankası’dır.

Bunun dışında Ziraat Odalarınca düzenlenmiş çiftçi belgesi sahibi olanlara Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halk Bankası da uygun faiz oranları ve ödeme şartları ile kredi kullandırmaktadır.

Özellikle 14 Mayıs Dünya Çiftçiler Günü nedeniyle devlet ve özel bankalar çiftçilere uygun koşullarda kredi kampanyaları düzenlemektedir.

Kredi ihtiyacı olan çiftçi ve hayvancılıkla uğraşanların özel bankaların da kampanyalarını araştırmaları ve kıyaslamaları yararlarına olacaktır.

Özel bankalarında cazip “Tarımsal Üretim Kredisi” kampanyaları ile nakit ihtiyaçlarını karşılamak mümkündür.

Bir önceki yazımız olan Yurtdışı Personel İşçi Alımları 2015 başlıklı makalemizde Enka İnşaat 2016 İş İlanları, Enka İnşaat 2016 İşçi Alımı ve Enka İnşaat Yurdışı Personel Alımı 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.