Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

SHGM İngilizce Dil Yeterliliği Sınavı 2015

1 Haziran 2015
SHGM İngilizce Dil Yeterliliği Sınavı 2015

Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü (SHGM) birçok pozisyon için personel alımı yapmak üzere sınav düzenliyor. SHGM sınav başvuruları yapılmaya devam ediyor. Adaylar Sivil Havacılık sektöründe görev almak için bu sınavlara hazırlanıyorlar. Bu sektörde çalışmak isteyenlerin dil puanlarının da yeterli olması şartı bulunuyor. Bu nedenle kurum kendi bünyesinde yabancı dil yeterlilik sınavı tertipliyor. SHGM İngilizce dil yeterlilik sınav başvurularını almaya başladığını duyurdu. Daha önce 3 oturum gerçekleştirilen sınavların bu kez 4. oturumu yapılıyor. Dil sınavına katılmak isteyen adaylar online başvuru yapabiliyor. Başvurular 7 Haziran tarihine dek sürüyor. Sınava sadece CPL veya ATPL düzeyinde lisans sahibi olan kişiler katılabiliyor.

2015 Yılı İngilizce Dil Yeterliliği Sınavı

Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü’nce 2015 İngilizce Dil Yeterliliği Sınavlarıdördüncü oturumu yapılacaktır.

Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü’nün gerçekleştirdiği İngilizce Dil Yeterliliği Sınavlarının 4. oturumu 15 – 17 Haziran 2015 tarihleri arasında Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü’nde yapılacaktır.

Sınav başvuruları 1-07 Haziran 2015 tarihleri arasında yapılacaktır.

Sınav Tarihi: 15 – 17 Haziran 2015

Sınava başvurular aşağıdaki bağlantıdan online olarak gerçekleşecektir. Adayların sistem üzerinden kayıt olarak sınav için randevu almaları gerekiyor. Sınav öncesinde Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü’nce ilave bir katılımcı listesi ilanı yapmayacaktır. Adaylar sistemde sınav randevularını görebilmektedirler.

Adaylarda CPL veya ATPL düzeyinde lisans sahibi olma şartı aranıyor. Bu belgeleri olmadığı halde başvuru yapan adaylara ücret iadesi yapılmamaktadır. Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü ilanına başvuru yapmak için Tıklayınız

Bir önceki yazımız olan Yurtdışı Personel İşçi Alımları 2015 başlıklı makalemizde Enka İnşaat 2016 İş İlanları, Enka İnşaat 2016 İşçi Alımı ve Enka İnşaat Yurdışı Personel Alımı 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.