Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Ocak 2018, Pazartesi

Sağlık Bakanlığı 2015 Kurumlar Arası Atama Kura başvurusu

28 Nisan 2015
Sağlık Bakanlığı 2015 Kurumlar Arası Atama Kura başvurusu

Sağlık Bakanlığı‘ın kurumlar arasında kura ile atamaları için başvurular başladı. 2015 Yılı Kurumlar Arası Naklen Atama Kurası için ilan metni ve açık bulunan kadrolar açıklandı. Sağlık Bakanlığı personelleri bu pozisyonlardan atanmak ,istedikleri yerler için başvuru yapacaklar. Kurada çıkanlar yeni görev yerlerinde işe başlayabilecekler. Sağlık Bakanlığı ve bağlı kuruluşlarda görev yapan personel öncelikle münhal kadroları inceleyerek, kura için başvuru yapabilecekler. Sağlık Personelleri tercih başvuru formunu doldurarak, gerekli evraklarla birlikte posta yoluyla başvuru işlemlerini gerçekleştirebilir. Başvurular 28.04.2015 Salı günü başlayıp, 04.05.2015 Pazartesi günü sona erecektir.

Sağlık Bakanlığı ve bağlı kuruluşlara 2015 Yılı Kurumlar Arası Naklen Atama Kurası ilan ve münhal kadrolar yayınlandı.

Sağlık Bakanlığı Yönetim Hizmetleri Genel müdürlüğü tarafından 28 Nisan 2015 tarihi itibari ile yayınlanan ilan ve münhal kadrolara Sağlık Bakanlığı ve Bağlı Kuruluşları kadrolarında çalışmakta olan personel başvuru yapamayacaktır.

Bu kuraya Sağlık Bakanlığı ve bağlı kuruluşlar dışında ki bakanlıklarda ve bağlı kuruluşlarda görev yapan ve münhal kadroda ünvanı yer alan personel başvuru yapabilecektir.

Sağlık Bakanlığı Personel Bilgi Sistemi PBS üzerinden 28 Nisan 2015 ila 4 Mayıs 2015 tarihleri arasında online başvuru yapılabilecektir.

Tercih başvuru formu ve ilgili evrakların en geç 8 Mayıs 2015 Cuma günü saat 18:00’a kadar T.C. Sağlık Bakanlığı Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğü Genel Evrak Şubesi Mithatpaşa Cad. No:3 06434 Sıhhiye/ANKARA elden veya kargo yoluyla gönderilmesi istenmektedir.

28 Mayıs 2015 tarihinde yapılacak kura saati ve yeri ilerleyen günlerde Sağlık Bakanlığı tarafından yayınlanacaktır.

2015 Yılı Kurumlar Arası Naklen Atama Kurası ilan metni ve münhal kadrolar için TIKLAYINIZ.

Bir önceki yazımız olan Öğrencilere Evde Eğitim Hizmeti başlıklı makalemizde Evde Eğitim Hizmeti, Evde eğitim hizmeti almanın şartları ve Evde eğitim hizmeti için nereye başvurulur hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.