Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Polonya’ya vizesiz seyahat

31 Mayıs 2015
Polonya’ya vizesiz seyahat

Polonya ile vizeler kalkıyor

Bir ülke ile daha vize kalkıyor. Vizesiz seyahat edilecek ülkeler arasına Polonya’da katıldı. Polonya ile vizelerin kaldırılacağı açıklandı.

Eski adı ile Lehistan, yeni adı ile Polonya, turistik ziyaretler için tercih edilen bir Avrupa ülkesi. Resmi dili Lehçe olan Polonya, başkenti Varşova ve diğer turistik bölgelerine çok sayıda Türk turisti ağırlıyor. Polonya’da bütün AB ülkeleri gibi Türk vatandaşlarına vize uygulaması yapan ülkeler arasındaydı. Avrupa kurallarının geçerli olduğu Polonya ziyaretlerinde vize alınması gerekiyordu.

Schengen ve D tipi kalış vizesi olmak üzere 2 adet vize türü isteyen ülkeye artık vizesiz de gidilebilecek.

DIŞİŞLERİ Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Slovakya ve Slovenya’nın ardından Polonya ile de vizelerin kaldırılacağını duyurdu.

Çavuşoğlu, Polonya’ya vizesiz gidileceğini müjdeledi. Polonya ile de vizelerin kaldırılacağını söyledi.

Bir önceki yazımız olan Yurtdışı Personel İşçi Alımları 2015 başlıklı makalemizde Enka İnşaat 2016 İş İlanları, Enka İnşaat 2016 İşçi Alımı ve Enka İnşaat Yurdışı Personel Alımı 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Polonya’ya vizesiz seyahat Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.