Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

OYAK Renault 2016 Staj Başvurusu

16 Ocak 2016
OYAK Renault 2016 Staj Başvurusu

OYAK Renault Staj Başvurusu 2016

OYAK Renault, iş ilanları yayınlamasının hemen ardın’dan staj yapmak isteyen öğrenciler içinde staj programı düzenledi. Türkiye’de Bursa da üretim tesisleri bulunan OYAK Renault binlerce çalışanı ile ülke ekonomisine çok büyük katkı sağlamaktadır. Bursa’da bulunan üretim fabrikasında staj yapmak isteyen gençlere her yıl verdiği imkanı 2016 yılı içinde staj yapmak isteyenlere staj programı başlatmıştır.

Staj yapmak isteyen öğrencilere büyük imkanlar sunan OYAK Renault açtığı staj programı ile kariyerine otomobil şirketlerinde devam etmek isteyen gençlere ciddi anlamda destek oluyor.

Türkiye’ de uzun yıllardan beri üretim yapan OYAK Renault stajlarını başarı ile tamamlamış öğrencilere eğitimleri bittikten sonrada iş imkanı sunuyor.

 

Staj yapmak isteyen öğrenciler öğrenim gördükleri üniversitelerden izin almak şartı ile staj programına dahil edilebiliyorlar.

Oyak Renault Staj Başvurusu için alt kısımda verilen bağlantıyı kullana bilirsiniz.

http://www.oyak-renault.com.tr/page.aspx?id=101

Bir önceki yazımız olan 2016 Hac Ön Kayıt ve Kayıt Yenileme Başlıyor başlıklı makalemizde 2016 hac kayıt yenileme, 2016 hacı fiyatları ve 2016 yılı hac ön kayıtları hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.