Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Ocak 2018, Pazartesi

ÖĞRETMENLERİN İL DIŞI NAKİL SONUÇLARI AÇIKLANDI

18 Haziran 2015
ÖĞRETMENLERİN İL DIŞI NAKİL SONUÇLARI AÇIKLANDI

Milyonlarca öğretmen bugün il dışı nakillerin sonuçlarına kilitlendi. Öğretmenler heyecanla tayinlerinin istediği yere çıkıp çıkmayacağını beklemeye başladı. İl dışı nakil tecihlerini yapan öğretmenler için heyecan dorukta. Milli Eğitim bakanlığında çalışan öğretmenler, bugün il dışı nakil sonuçlarını bekliyor. MEB il dışı nakil sonuçlarını bugün açıklayacak.

Öğretmenler, il dışı nakil sonuçlarını bekliyor

MEB 8 Mayıs 2015 tarihinde yayımladığı duyuruda, yer değiştirme başvurularının 10-16 Haziran 2015 tarihleri arasında alınacağı belirtlmişti. Öğretmenler istedikleri yerler için bu tarihler arasında tercihlerini yaptılar. Aynı duyuruda atamaların 18 Haziran 2015 tarihinde yapılacağı ve ataması yapılanların ilişik kesme işlemleri ise 19 Haziran 2015 tarihinden itibaren başlatılacağı açıklanmıştı. İşte bu açıklamaya istinaden şimdi öğretmenler heyecanla sonuçları beklemeye başladı.

İl dışı nakil işlemlerine başvuran binlerce öğretmen bugün sonuçların açıklanmasını bekliyor.

Öğretmenlerin, il dışı nakil sonuçları açıklandı. Sonuçlara ulaşmak için

http://atama.meb.gov.tr/?islemID=168

Bir önceki yazımız olan Yurtdışı Personel İşçi Alımları 2015 başlıklı makalemizde Enka İnşaat 2016 İş İlanları, Enka İnşaat 2016 İşçi Alımı ve Enka İnşaat Yurdışı Personel Alımı 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

ÖĞRETMENLERİN İL DIŞI NAKİL SONUÇLARI AÇIKLANDI Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.