Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Ofis Çalışanları İçin Vucut Dili Teknikleri

1 Kasım 2015
Ofis Çalışanları İçin Vucut Dili Teknikleri

Ofis Çalışanları İçin Vucut Dili Teknikleri

Merhaba değerli okurlarımız Biriyle konuşurken en çok dikkat edecegimiz konu karşımızdakine değer verdigimizin ifadesi olan onu dinledigimizi, Onunla iletişim içerisinde olmaktan ötürü mutlu oldugumuzu bildirmek adına onunla göz temasında bulunmamız lazım.

İletişim içerisinde oldugumuz kişiye mutlaka bedenende dönmemiz lazım yani onun oldugu tarafa hatta bacak bacak üzerine atıyorsak eger onun attıgı yöne doğru atmamız onunla iletişim içerisinde olmaktan mutlu oldugumuzun ve uyum içerisinde oldugumuzunda ifadesidir.

Birini dinlerken Aktif dinleme modelinden Hafifçe öne doğru eğik olmak başınızla onayladıgınız konuları onaylamak,  En önemlisi ise mesafelere dikkat etmek gerekiyor vücut dilinde sıfır ile 25 cm gibi çok yakın mesafelere girildigi zaman insanlar bundan hoşlanmayıp sizi laubali olarak değerlendirebilir. Samimiyetle ile laubalilk arasındaki çizgiyi iyi belirlememiz lazım

Bir önceki yazımız olan Kimler İş Güvenliği Uzmanı Olabilir ? başlıklı makalemizde Eğitim sonundaki sınavdan kaç puan almak gerekir?, Hangi mesleklerden kişiler iş güvenliği uzmanı olabilirler? ve İş güvenliği uzmanı olmak için hangi bölümlerden mezun olmak gerekir? hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.