Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Mustafa Karataş Soru Sorma

28 Şubat 2016
Mustafa Karataş Soru Sorma

Türkiye’nin bilgili akademisyenlerinden biri olan, hattat ve din adamlarından sözüne güvenilen  Prof. DrMustafa Karataş, Televizyonda yayınlanan programları ile bir çok izleyicinin begenisini kazandı . İzleyiciler tarafından çok beğenilen  “Mustafa Karataş ile Muhabbet Saati” programı her hafta televizyon ekranlarında izleyicisi ile buluşuyor. İzleyenleri program boyunca televizyon ekranlarına kilitleyen Mustafa Karataş hoca, telefonla, maille iletilen soruları da yanıtlıyor.

Mustafa Karataş hocaya ulaştırmak isterseniz, yorum bölümünden iletebilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Kıdem Tazminatında Yeni Dönem başlıklı makalemizde 1 Gün Çalışan Kıdem Tazminatı alır mı, 1 Gün Çalışana da Kıdem Tazminatı Ödenecek! ve Kıdem tazminatı başvuru şartları hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.