Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Kredi Borcumu Nasıl Yapılandırırım ?

Kredi Borcumu Nasıl Yapılandırırım ?

Kredi Borcu Nasıl Yapılandırabilirim ?

Merhaba değerli okurlarımız Kredi kartı borcu yapılandırması Kredi kartının ana para borcu faizi ve bugüne kadar oluşmuş masraflarını faizini içeren güncel bakiye üzerinden konuşulmaya başlanır. Bu güncel bakiye eger siz borcu hemen kapatmak istiyorsanız. İki taraf açısındanda başlangıç noktasındadır.

Buna bir peşin indirimi uygulayarak varlık indirim şirketleri veya hala bankadaysa belki bir indirim karşılıgında peşin ödeyerek bunu kapatabilirsiniz. Ancak yapılandırma esas itibari ile peşin kapatılamayan borçlar için söz konusudur.

Varlık yönetim şirketleri genel olarak hem indirim hem vade uygulamaktadır. Fakat bu borcun ne kadar yeni takibe düştügüde değişmektedir.

Standart kredi kartı borcu yani  3 bin tl civarında bir kredi kartı borcunda ana paranın altında bir anlaşma olmaz ve bunun için normal 12 aya kadar bir taksit yapılması veya belli bir ödemesiz dönemde taksit yapılması gibi yapılandırma modelleri vardır. Borçluların en fazla talep ettigi vade 24 aylık geri ödeme planıdır.

Bir önceki yazımız olan Kara Listedeyken Kredi Almak başlıklı makalemizde Banka, banka kartı ve banka kredisi alma hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.